با ما در تماس باشید 02632502032 | 02632557558  info@sazenomusic.com
بهمن ۰۳
مدرس سه تار

ستاره احمدی

خانم ستاره احمدی مدرس سه تار

رزومه خانم ستاره احمدی: ستاره احمدی متولد ۱۳۶۹ فارغ التحصیل کارشناسی نوازندگی موسیقی ایرانی در ساز تخصصی سه تار از دانشگاه هنر تهران .
نوازندگی را از سال ۸۴ شروع کرد و در سال ۸۸ وارد دانشگاه هنر تهران شد .نوازندگی را زیر نظر آیدین علیانسب گذراند و زیر نظر ایشان رپرتوار و قطعاتی چون کتاب ۱۰قطعه ۱/۲/۳/۴ استاد حسین علیزاده ، آثار استاد پرویز مشکاتیان ، استاد جلال ذوالفنون و استاد احمد عبادی ، تعدادی از آثار استاد فرامرز پایور و استاد فرهنگ شریف و همچنین ردیف های میرزاعبدالله و ردیف دوره عالی شهنازی را زیر نظر ایشان نواخته است .
اجرا ی کنسرت در تالار رودکی در سال های ۹۳ و ۹۴ به همراه گروه اورانوس به سرپرستی آیدین علیانسب (به عنوان نوازنده عود )، اجرای کنسرت تحت عنوان ( ترکمن ) در دانشگاه هنر ، که قطعه ترکمن استاد حسین علیزاده و قطعاتی از آیدین علیانسب اجرا شده ، و در حال ضبط آلبوم تکنوازی سه تار می باشد .
تعدادی از آثار ضبط شده ایشان در رادیو ونکور کانادا و مصاحبه و آثار ایشان در رادیو فرهنگ ایران (برنامه نیستان) پخش شده است .
اجرای کنسرت دو نوازی سه تار و تمبک در آذرماه سال ۱۳۹۶ در پلت فرم عمارت روبرو با اجرای آثاری از حسین علیزاده و آیدین علیانسب و قطعاتی از ستاره احمدی .

About The Author