با ما در تماس باشید 02632502032 | 02632557558 info{@}sazenomusic.com
چرا آموزشگاه موسیقی سازنو

چرا آموزشگاه موسیقی سازنو

چرا سازنو:مدرسه موسیقی سازنو تجربه ای لذت بخش و منحصر به فرد از یک تکنولوژی آموزشی کاملا آکادمیک را در همه ی سطوح به علاقه مندان و هنرجویان به ویژه به کودکان پیشنهاد می کند. که این تکنولوژی برگرفته از متدهای عمومی آموزش موسیقی در جهان بوده که با متدهای داخلی ادغام گردیده و روش تدریسی نوین در راستای مقتضیات زمان و جغرافیای محلی ایران استخراج و تدریس می شود.

– ما به هنرآموزان در شکوفایی استعدادهای نهفته ی آنها و پرورش خلاقیت در زمینه ی موسیقی یاری رسانده و مسیر متناسب را در هر مرحله معرفی می کنیم.

– اجراهای دوره ای درون آموزشگاهی در سالن آموزشگاه با نظارت کادر کارشناسان ارشد فارغ التحصیل از دانشگاه هنر و دانشگاه تهران، پیشرفت هنرآموزان را سرعت بخشیده و هدفمند می کند به طوری که هنرآموزان در هر مرحله نسبت به جایگاه موسیقایی خود شناخت تقریبی حاصل خواهند کرد، و تا آخر دوره ی آموزشی از هر مرحله از اجرای خود فیلم برای بازبینی های شخصی خواهند داشت.

– در آخر از آنجایی که آموزش یک فرآیند مادام العمر است، پشتیبانی و هدایت چه روانکاوانه و چه تکنیکال در هر مرحله از آن کتمان ناپذیر است، ما مدعی هستیم دانش، مهارت و توانایی در کادر سازنو در تمامی مراحل و سطوح آموزشی، همراه و در خدمت هنرآموزان سازنو خواهد بود.