با ما در تماس باشید 02632502032 | 02632557558 info@sazenomusic.com

جناب آقای الیاس دژاهنگ مدرس هارمونیکا

دسامبر 19
بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج-آموزش هارمونیکا

جناب آقای الیاس دژاهنگ مدرس هارمونیکا

مدرس هارمونیکا در آموزشگاه موسیقی ساز نو

کلاس‌های آقای الیاس دژاهنگ روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در آموزشگاه موسیقی سازنو برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که آقای دژاهنگ خود مدیر مجموعه موسیقی سازنو، بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج، هستند.

کلاس‌های ایشان بطور خصوصی برگزار می‌شود و در هر کلاس تنها یک نفر آموزش می‌بیند. ازجمله تخصص‌های ایشان می‌توان به آموزش دروس مرتبط با آهگسازی از جمله: تئوری موسیقی، تاریخ تحلیلی موسیقی، هارمونی، کنترپوان، سرایش و تربیت شنوایی اشاره کرد که تاکنون در این زمینه بسیار موفق بوده‌اند و خود صاحب متد آموزشی منحصر بفرد می‌باشند. ثبت‌نام در کلاس ایشان بشکل ترم دوماهه (هشت جلسه) می‌باشد. و گروه سنی بزرگسالان را آموزش می‌دهند.

کلاس­‌های آقای دژاهنگ برای کودکان دوقلو شامل ۲۰ درصد تخفیف شهریه می‌شود و برای ورود به کلاس‌های ایشان یک جلسه مشاوره حضوری در ابتدای دوره و پیش از ثبت نام پیشنهاد می‌شود.

شیوه آموزشی آقای دژاهنگ برای هنرجویان هارمونیکا شامل مجموعه تألیف شده شخصی خودشان است که حاوی متد استاندارد آموزش هارمونیکا است که به شکل تخصصی بوده و شامل تدریس کتاب دنیای شگفت انگیز هارمونیکا در دو جلد، که جلد اول مقدماتی و جلد دوم پیشرفته، آموزش داده می‌شوند.

About The Author