با ما در تماس باشید 02632502032 | 02632557558 info{@}sazenomusic.com

سرکار خانم سارا رضازاده مدرس تار

آذر ۲۸
بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج-آموزش تار

سرکار خانم سارا رضازاده مدرس تار

مدرس تار آموزشگاه موسیقی ساز نو

کلاس‌های خانم سارا رضازاده روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه در آموزشگاه موسیقی سازنو برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که خانم سارا رضازاده خود مدیر مجموعه موسیقی سازنو هستند و بجز سازنو که بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج به حساب می‌آید، در هیچ آموزشگاه دیگری تدریس ندارند.

کلاس‌های ایشان بطور خصوصی برگزار می‌شود و در هر کلاس تنها یک نفر آموزش می‌بیند. ازجمله تخصص‌های منحصر بفرد ایشان می‌توان به آموزش تار به کودکان شش الی نه سال اشاره کرد. که تاکنون در این زمینه بسیار موفق بوده‌اند و خود صاحب متد آموزشی منحصر بفرد می‌باشند. ثبت نام در کلاس ایشان بشکل ترم دوماهه (هشت جلسه) می‌باشد. و از گروه سنی شش سال به بالا را آموزش می‌دهند.

کلاس‌های خانم سارا رضازاده برای کودکان دوقلو شامل ۲۰ درصد تخفیف شهریه می‌شود و برای ورود به کلاس‌های ایشان یک جلسه مشاوره حضوری در ابتدای دوره و پیش از ثبت نام پیشنهاد می‌شود.

شیوه آموزشی خانم سارا رضازاده برای کودکان شش تا نه ساله شامل مجموعه تألیف شده شخصی خودشان است که حاوی یک متد استاندارد آموزش تار است که بشکل کودکانه و همراه با شعر کودکانه آموزش داده می‌شوند. کلاس‌ها برای کودکان بسیار شیرین و جذاب است و معمولاً خود کودکان بسیار علاقمند و مشتاق به نواختن تار می‌شوند.

شیوه آموزشی ایشان برای بزرگسالان شامل تدریس کتاب‌های آقای عیسی غفاری در ۳ جلد، جلد اول مبتدی جلد دوم متوسط و جلد سوم دوره عالی است و پس از اتمام  این سه جلد با دورۀ کتاب‌های هنرستان که خود شامل سه جلد هستند و پس از آن پرداختن به قطعات اساتیدی همچون درویش خان و … به سراغ ردیف می‌روند. 

About The Author