با ما در تماس باشید | 32557558 | 32502032 | 09126784957 | 09370938578 | info@sazenomusic.com

چرا سازنو بهترین آموزشگاه موسیقی در شهر کرج است؟

جولای 01

چرا سازنو بهترین آموزشگاه موسیقی در شهر کرج است؟

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

بدلیل اینکه دانشکده موسیقی دانشگاه تهران در شهر کرج واقع شده است و همچنین اسکان و حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته موسیقی  در شهر کرج می توان گفت که بهترین آموزشگاه های موسیقی و بهترین اساتید موسیقی در سطح کشور در کرج است.

لازم بذکر است که مدیران و اساتید آموزشگاه موسیقی سازنو نیز از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه هنر تهران می باشند و آموزشگاه موسیقی سازنو را به منظور ارائه خدمات و فعالیت های آموزشی متفاوت و برتر در کرج راه اندازی کرده اند، بنابراین با توجه به فعالیت آموزشگاه های موسیقی مختلف شاید بتوان «سازنو» را بعلت نگرش متفاوت مدیرانش جزو بهترین آموزشگاه های شهر کرج دانست.

با توجه به علاقمندی خانواده ها به رشد و پویش کودکانشان در امر موسیقی که امروزه جز مهم  آموزش کودکان و نوجوانان شده است.استقبال بسیار گسترده و خوبی از کلاس های موسیقی می شود. که این خود نشانه خوبی از رشد سطح آگاهی عمومی از اهمیت هنر موسیقی است. و ما در آموزشگاه موسیقی سازنو سعی داریم بهترین و با کیفیت ترین دوره های آموزشی را در اختیار شهروندان محترم کرج قرار دهیم.

منظور ما از خدمات آموزشی با کیفیت به منزله حضور اساتید و مدرسان متخصص، تحصیلکرده و جدی بعلاوه فضای آموزشی کافی و مناسب و همچنین نظارت صد درصدی مدیریت آموزشگاه بر روند یادگیری و پیشرفت هنرجویان است.

 

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

فعالیت های سازنو:

ارائه کنسرت های هنرجویی داخلی و همچنین کنسرت های هنرجویی رسمی در سالن ها و تالارهای معتبر، پیگیری وضعیت تمرین هنرجویان از طریق ارائه جداول تمرین هفتگی و ماهانه جزئی از فعالیت های ما در آموزشگاه موسیقی سازنو است.

ما معتقد هستیم هنر و آموزش های هنری باید بر پایه تخصص و علم آموزش باشد. و در سازنو تلاشمان بر بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت آموزش موسیقی در شهر کرج است.

آموزشگاه موسیقی عظیمیه کرج:

 

در شهر کرج از سال های دور آموزشگاه های متعدد و بسیاری مشغول فعالیت هستند که برخی از آنها مانند آموزشگاه موسیقی سازنو، مجموعه  ای برخواسته از دانشگاه هنر تهران می باشد، آموزشگاهی که تمامی مدرسین آن تحصیل کرده های دانشگاه هنر هستند و همه در رشته موسیقی از برجسته ترین مدرسین ایران می باشند، بنابراین باتوجه به رفتار حرفه ای و اخلاق گرایانه مدیریت آموزشگاه موسیقی سازنو می توان این مجموعه را جزء حرفه ای ترین و کارآمد ترین و بهترین آموزشگاه موسیقی دانست که در عظیمیه کرج مشغول فعالیت هستند.

لازم به ذکر است عظیمیه منطقه ای سرزنده و یکی از بهترین مناطق مسکونی و تجاری در کرج می باشد. و از نظر دسترسی هم این محله تمامی امکانات را دارد و منطقه ای بسیار خوش آب و هوا است.

About The Author