آموزش دف در کرج

شما اینجا هستید:

آموزش دف

شاید مهمترین ویژگی و بارزترین شاخص محبوبیت ساز دف را بتوان شوریدگی آن دانست. دف سازی پوستی کوبه ای است.
تلقی چوب و دایره ای که روی آن را پوست می کشند و درون کمانه ی چوبی حلقه های کوچک فلزی آویز شده ساختار کلی دف را تشکیل می دهند.
در نواختن دف هر دو دست فعالیت دارد، اصالت ساز دف به کردستان برمی گردد که در حال حاضر بعلت محبوبیت عمومی این ساز میان مردم، در تمامی ایران مخاطبان، هنرجویان و اساتید خود را دارد. در میان نوازندگان مهم دف می توان به بیژن کامکار، حسین رضایی نیا، مسعود حبیبی و … اشاره کرد.
در آموزشگاه موسیقی سازنو واقع در عظیمیه کرج نیز کلاس های دف، با شور و حال و هیجان خاصی در بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج برگزار می شود.
کلاس های گروهی دف بویژه برای تمامی هنرجویانی که با نواختن تکنیک های ابتدایی و اولیه این ساز آشنایی دارند کلاس های بسیار محبوب و دوست داشتنی است.

کلاس آموزش دف :

در این کلاس ها بصورت دایره وار دور کلاس نشسته و استاد بعنوان رهبر هنرجویان و نوازندگان آنها را در نواختن همراهی می کند.
ما در آموزشگاه موسیقی سازنو نواختن دف را به تمامی علاقمندان موسیقی بویژه علاقمندان سازهای کوبه ای توصیه می کنیم.
نکته بسیار جالب در ساز دف قیمت مناسب آن برای تهیه ساز در ابتدای روند آموزشی است.
شور و حال و جذابیت این ساز به ما ثابت کرده اغلب هنرجویان از انتخاب این ساز و تمرین آن لذت می برند و هدف هر استاد و هنرجوی موسیقی همین اغنای روحی و لذت معنوی است که با ساز دف رسیدن به آن بسیار دلنشین و امکان پذیر می باشد.
ما در بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج، از پذیرش هنرجویان مبتدی دف برای کلاس های خصوصی و هنرجویان متوسط به بالا برای کلاس های گروهی دعوت به عمل می آوریم.
برای اطلاع از کلاس های دف در آموزشگاه موسیقی سازنو به ساز کوبه ای مراجعه کنید.

اساتید مجموعه ساز کوبه ای:

نمونه فیلم آموزشی